Uncategorized

Almanya’nın Ülkemiz Dış Ticaretindeki Önemi

Ülkemiz, 2021 yılında artan ihracat hacmi ile birlikte dış ticaret dengesinde önemli yol kat etmektedir. Eylül ayında geçen yılın aynı dönemine oranla %30 artış gösteren ihracatımız, 20 milyar 783 milyon USD olarak gerçekleşmiştir. Devlet destekleri ile desteklenen ihracatçımız, kaliteli ürün, iyi hizmet, hızlı ulaşım ve uygun fiyat devam ettiği sürece iş hacmini artarak devam edeceği öngörülmektedir. Dünyanın en büyük ekonomilerinden olan Almanya’nın ülkemiz için ayrı bir önemi bulunmaktadır. Üç nesildir Almanya’da bulunan gurbetçilerimiz artık Almanya’da ticaretin içinde yerlerini aldılar. Bizde buradan yola çıkarak kendi vatandaşlarımızla ihracatta birlikte iş yaparak, birlikte kazanmalıyız.

Biz de Umay Group Gıda olarak, DOĞALDAN meyve suları markamız ile %100 meyveden sıkma yöntemi ile katkısız olarak üretilen 10 çeşitten oluşan Böğürtlen, Ahududu, Nar, Beyaz Üzüm, Siyah (Kara) Üzüm, Vişne, Elma, Karışık Meyve suları ve Demirhindi Şerbeti ürünlerimizle, kaliteden ödün vermeden, hızlı teslimatla, iyi hizmet ve avantajlı fiyatlarımızla ithalatçılara hizmet vermekteyiz. Meyve Sularımız sağlık ve şifa kaynağı antioksidan içerikli olup, bağışıklık sistemimizi güçlendirmekte ve vücut dengemizi sağlamaktadır. C vitamini açısından oldukça zengin olan meyvelerden oluşan ürünlerimiz kalp dostudur, kırmızı kan hücreleri üretir.

Kendi Markanı ve Kendi Modelini Belirle, Biz Üretelim…

Ayrıca, Umay Group Tekstil olarak kış aylarına girdiğimiz bu dönemde May çorap markamız ile, modaya uygun, kaliteli, uygun fiyatlı çoraplarımızı İstanbul’da bulunan üretim fabrikamızda üretimine ve ihracına devam ediyoruz. Çorap çeşitlerimizde bambu, pamuk, modal ve kuzu yünü kullanarak ürettiğimiz erkek, bayan ve çocuk; babet, kısa çorap, uzun çorap, külotlu çorap ve tayt modellerimizle geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Bu ürünlerde en çok ihracat gerçekleştirilen ülkeler arasında İngiltere, Almanya, Rusya başta olmak üzere diğer Avrupa ülkelerine ihracatı için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Dilerseniz, yüksek adetli ve süreklilik arz edecek siparişleriniz için sizin markanızla ve dilediğiniz modellerde ve malzemede üretim yapıyoruz. Tecrübeli üretim ve yönetim kadromuzla kaliteli ve güvenli hizmet vermeye, her gün daha iyisi için çalışmaya çorap sektöründe de devam ediyoruz.

Ayrıca, Umay Group Tekstil olarak Batman Organizede 2014 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden Primark onaylı Umay Group Tekstil dikim fabrikamız ile Avrupa’nın saygın markalarına üretimlerimiz devam etmektedir. Bunun yanı sıra dileyen müşterilerimize fason olarak Pijama Takımı, Eşofman Takımı, Tişört, Elbise, Takım Elbise, gecelik, ayrıca medikal ürünlerde maske, tulum ve önlük üretmeye ve ihraç etmeye devam ediyoruz. Burada alıcı olarak avantajlarınız, modelden kumaş seçimine kadar her şeyi sizin belirliyor olmanız. Sadece dikim ücreti ödeyerek maliyet açısından oldukça avantajlı ürünler elde edebilirsiniz. Daha önceden ürettiğimiz ve teslim ettiğimiz ürün örneklerimizi web sitemizde bulunan ürünlerimiz altında görebilirsiniz.

İhracatımızın Sürekliliği İçin Ne Yapmalıyız?

Ülkemizde kaliteli ve uygun işçi maliyetleri ile usta ellerle üretilen malları uygun fiyatla yurtdışı piyasalarda alıcı bulmaya ve ilgi görmeye devam ediyor. Ürün tanınırlığı arttıkça tercih edilen ülke konumumuzun da artacağı, böylece ihracat hacmimizin de istenilen seviyelere yaklaşarak dış ticaret açığımızın kapanıyor olması bizim için çok değerli. Bunun yanı sıra artan ihracat ve iş hacmi Türk markalarının bilinilirliğini ve dünya piyasasına yayılarak dünya markası olma yolunda önünü açmaktadır. Markalarımızın bilinilirliği ve raflarda aranan ürün olması zamanla daha kârlı ve kendiliğinden satışı getirecektir. Yeter ki biz ürün kalitesinden ve iyi hizmet kalitemizden ödün vermeyelim, dürüst ve güvenilir ticaret yapmaya devam edelim.
Umay Group olarak gıda, tekstil ve medikal sektörlerinde DOĞALDAN meyve suları ve MAY ÇORAP kalitesiyle, kaliteli ve doğa dostu ve sağlığımıza faydalı ürünlerimizle hem Ülkemiz için, hem de dünya ticareti için çalışmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir