By Umay Group

Birlikte her şey mümkün...

UMAY GROUP

Hakkımızda

Yatırım ve Ticaret yolculuğuna 2014 yılında Tekstil sektöründe başlayan Umay Group, bugün faaliyetlerini Gıda, Deri Sanayi, Medikal ve Tekstil sektörlerinde sürdürmektedir. Farklı sektörlere yatırım yaparak her geçen yıl hızla büyüyen ve gelişen bir yapıya kavuşan grup şirketlerimiz, yenilikçi ve profesyonel iş anlayışıyla sektörlerden gelen taleplere cevap vermektedir.
Şirketlerimizin temel ilkesi ‘Bir önceki günden daha ileride olmak’ olup, bu temel ilkesini müşterilerimizle aynı paydada buluşturabilme yeteneği, başarı yolunda ivme kazanmasını sağlamıştır.
Grup şirketlerimiz, çevrenin ve çalışanlarının beklentileri ile uyumlu, sosyal ve etik kurallara uygun hareket etmeyi ana faaliyet esaslarından biri olarak kabul etmiş ve tüm faaliyetlerini bu bilinçle gerçekleştirmektedir. Grup şirketleri, çalışanlarının temel hak ve özgürlüklerine saygı göstermekte ve çalışanlarının yasal tüm haklarını sağlamaktadır.
Umay Group, 8 yıllık geçmişi ile üretimden tasarıma, paketlemeden sevkiyata kadar birçok sektörün her alanında üst düzey tecrübesiyle, kendini mükemmellik felsefesi ile tarif etmektedir.
İnsanların güvenini kaybetmektense paramı kaybetmeyi tercih ederim

By Robert Bosch

Umay Global Tanıtıcı Video

İşletmemiz ve kuruluşumuz hakkında tanıtım videosu

Üretim Tesislerimiz

Fabrikalarımız ve üretim bantlarımız hakkında tanıtım videosu