Tekstil

KUMAŞ

Giyim sektöründen ev eşyalarına, döşemelerden aksesuarlara ve duvar kaplamalarına kadar neredeyse bütün yaşam alanlarında kullanılan birçok ürünün ana maddesi olan kumaşlar, hayatlarımızda önemli bir yer kaplıyor. Farklı renklere, desenlere, kalitelere, modellere ve özelliklere sahip onlarca kumaş türü içinden; nerede ve hangi şartlarda, hangi tür kumaşların sizin için doğru olduğunu belirlemek oldukça önemli hale geliyor. Bizimle iletişime geçin, size çözüm önerelim.

Tekstil

GİYİM

Dünyada adından büyük bir saygı ile söz ettiren Türk Hazır Giyim Sektörü, dünyanın 6. büyük hazır giyim ihracatçısıdır.

Umay Tekstil, dikey entegre çok ürünlü bir hazır giyim üreticisidir. Üretim kapasitemiz yıllık 10 milyon adet olarak belirlenmiştir. Türkiye’nin en büyük hazır giyim ihracatçılarından biriyiz ve her yıl listenin başında yüksek ödüller alıyoruz. Tamamına sahip olduğumuz üretim tesisi ve mühendislik ekiplerimiz, yalın üretim metodolojisinin öncülüğünde yüksek hacimli, zamana duyarlı üretimlerde uzmanlaşmıştır. Bu tür bir metodoloji, üretim sürecinde yer alan hem operasyonel hem de yönetsel faaliyetlerin maliyet, zamanlama ve kalite biçimlerinden en verimli şekilde yararlanmasını sağlamak için kullanılır.

Başarımız her zaman güçlü ortaklarımıza ve onlarla kurduğumuz olumlu ilişkilere bağlı olmuştur. Kendi üretim tesisimize ek olarak, denetlenmiş taşeronlarla belirli bir kapasiteyi koruyoruz. Şu anda taşeronlarımız Türkiye’nin her yerinde bulunuyor. Kalite standartlarımızın aynı kendi bünyemizde olduğu gibi bu yüksek kapasiteli tesislerde karşılanmasını sağlamak için kalite ekibimiz sık sık ziyaretler gerçekleştirmektedir.

Tesktil

AYAKKABI & ÇANTA

İş ortaklarımızın yüksek teknolojili üretim kapasitesi ve uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde müşterilerimize yüksek kalite standartlarında kısa teslim sürelerini uygun fiyatlarla garanti etmekteyiz.

Çalışma şeklimiz, uzun vadeli ortaklıklar kurma tutkumuza dayanmaktadır. Şirketimiz, yakın işbirliğine dayalı, karşılıklı güven oluşturan ve müşteriye tam bir gönül rahatlığı sağlayan müşteri-tedarikçi ilişkilerinde uzun vadeli bir bakış açısına sahiptir. Tüm tedarik zinciri boyunca müşterinin ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. Satış, üretim, lojistik, mal planlama, stok analizlerinden koleksiyona ve satın alma danışmanlığına kadar mükemmel müşteri hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Tekstil

EV TEKSTİL

Ev tekstili yaşamınıza kattığı değer ve kalite ile evinizdeki görsel şıklığı tamamlar. Alışılagelmişin dışındaki desen ve tasarımlarla sunulan şıklığın yanında asilliği de ilke edinen renkleri bir araya getirerek evinize gözde dokunuşlarda bulunur. Özgün tasarımlarını moda trendlerinden esinlenerek geliştiren koleksiyonlar yaşamınızın hak ettiği değeri size incelikle sunarken arzu duyulan lüks ve estetiği yaşanılabilir kılar