Fabrikalarımız

Üretim Tesislerimiz

Üretim tesislerimizi ve tesislerimiz hakkında detaylı bilgileri bu başlık altında inceleyebilirsiniz.
8

Yıllık Tecrübe

Umay Group 8 yıllık tecrübesiyle dünya ülkeleri için modern tesislerde büyük ölçekte üretim yapmaktadır

500+

Üretim Kapasitesi

Belirli kalite standartlarını sürdürülebilir üretim yöntemleriyle sağlamak ve verimlilik için optimum kapasitede üretim yapmaktayız.

650+

Tamamlanan İş

Tamamlanan Her proje bizim için ayrı bir heyecan ve gurur kaynağımızdır.

16

Farklı Ülke

16 ülkeyle ihracat alanlarında çalışıyoruz. İnternet ve sosyal medya kaynakları aracılığı ile yüzbinlerce kişi ile iletişim kurmaya ve hizmet vermeye devam ediyoruz

YATAK KENARI BANDI FABRİKASI

YATAK KENARI BANDI ÜRETİM FABRİKAMIZ

ŞİRKETİMİZ HAKKINDA BİLGİLER

Yatak fitilleri, yataklarda kullanılan ve sürtünmeyi azaltmak, sesi engellemek ve yatağın ömrünü uzatmak için kullanılan özel bir üründür. Yatak fitillerinin hammaddesi genellikle Polietilen veya Polipropilen bazlı sentetik malzemelerdir. Bu malzemeler yüksek dayanıklılığa sahiptir ve yatak fitilinin performansını artırmaya yardımcı olurlar.

UMAY TEKSTİL

TEKSTİL FABRİKAMIZ

ŞİRKETİMİZ HAKKINDA BİLGİLER

Umay Global

2015 yılında Batman Organize’de kurulan ve 7.000 m2 kapalı, 11.000 m2 açık alana sahip olan, 850 çalışanlı Tekstil fabrikamız, günlük 40.000 ürün üretim kapasitesiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

MAY ÇORAP FABRİKASI

ÇORAP FABRİKAMIZ

ŞİRKETİMİZ HAKKINDA BİLGİLER

UMAY GLOBAL

MAY Çorap 1984 yılından bu yana 37 yıldır çorap imalatı sektöründe yer almaktadır. Bay, bayan ve çocuk çorapları üzerine pamuklu, yünlü ve bambu malzemeden zengin, kaliteli, rahat çorap çeşitlerini siz müşterilerimiz için üretmekteyiz. Yıllardır Türkiye’nin önde gelen firmalarında çalışıyoruz. Firmamız yün,pamuk,bambu,akrilik ve karışımlı iplikler ile uzun, kısa çorap, külotlu çorap ve tayt üretimi yapmaktadır. Firmamız kullanıcılarına en iyi şekilde sportif, trend ve modaya uygun çoraplar üretmektedir. Fabrikamızda 150 makine ve 70 işçimiz var. Fabrikamızın ortalama üretim kapasitesi yılda 5 milyon çift çoraptır.

DOĞALDAN GIDA

GIDA FABRİKAMIZ

ŞİRKETİMİZ HAKKINDA BİLGİLER

Doğaldan Gıda

1995 yılında Ankara Organize Sanayi’de kurulan ve 5.000 m2 kapalı, 12.000 m2 açık alana sahip olan, 200 çalışanlı Gıda fabrikamız, günlük 20.000 adet üretim kapasitesiyle faaliyetlerine devam etmektedir.